50 BİN TAKİPÇİSİ VAR

Gunn Narten güzelliği ve fitness tavsiyeleriyle tüm dikkatleri üzerine topladı. Norveçli 30 yaşındaki Narten, güzelliğiyle Instagram'da kendisine bir takipçi ordusu yaratmayı başardı. Narten'in Instagram'da 50 bini aşkın takipçisi var. Bir kadın için pek de alışkın olunmayan bir mesleği icra ediyor. Narten, ayrıca fitness eğitmeni olarak da çalışıyor.

"DÜNYANIN EN SEKSİ İTFAİYECİSİ"

 ‘Dünyanın en seksi itfaiyecisi' olarak anılıyor. Bir itfaiye aracını kaldırabilecek kadar güçlü. Her zaman aktif olmayı sevdiğini belirten Narten 19 yaşındayken itfaiyeciyi olmaya karar vermiş. "İtfaiyeci olmak istediğimde annem 'Hiç kadın itfaiyeci olur mu?' diye sordu. Ben de 'Neden olmayayım' dedim.Birçok insan bunun havalı ve ilham verici olduğunu düşünüyor. Genel anlamda insanların tepkileri olumlu. Bu benim için de normal bir şey. İş dışındayken de giyinip kuşanmayı ve ‘kız gibi' olmayı seviyorum" dedi.

FITNESS EĞİTMENLİĞİ YAPIYOR

Ayrıca 4 yıl önce de fitness eğitmeni olmaya karar veren Narten, yangınlarda hayat kurtarmanın dışında spor salonlarında halter kaldırıyor, iş yerindeki erkek arkadaşlarıyla futbol oynuyor, CrossFit yapıyor, koşu, yüzme sporlarıyla da ilgileniyor.

Narten spora olan ilgisini de şöyle açıkladı: "Vücudum hakkında daha çok bilgi edinip fitness'ın beni nasıl etkileyeceğini görmek istedim. Güçlü olup iyi bir vücuda sahip olmalıyım, erkeklere ayak uydurmam gerekiyor, iş arkadaşlarımla çok iyi bir ilişkim var, aile gibiyiz. İş yerinde 24 veya 48 saatlik mesai saatleri uygulaması var, bu nedenle boş vaktim de çok. Çalışıp aktif olmayı seviyorum. İşimi icra edebilmem için vücudumun güçlü olması gerek."

BAZI ERKEKLER ONU KORKUTUCU BULUYOR

Bazı erkeklerin işini korkutucu bulduğunu ve bunun kendisini caydırmadığını belirtti. Narten Instagram hesabını da insanları hayallerinin peşinden gitme konusunda teşvik etmek ve istedikleri her şeyi yapabileceklerini göstermek amacıyla açtığını söyledi.