Sevilen sanatçı Onur Akay, boğulma tehlikesi atlatan ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in kemancısı Namık Taşpınarlı'nın sağlık durumu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü sanatçı Onur Akay, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren usta kemancı Namık Taşpınarlı'nın uyandığını ve taburcu olduğu haberini verdi."TABURCU OLDU"

Sosyal medya hesabında açıklama yapan Onur Akay, "Gülben Ergen'in konseri için gittiği Kıbrıs'ta denize girerek boğulma tehlikesi atlatan usta kemancı Namık Taşpınarlı uyandı ve taburcu oldu. Benimde 'İstanbul Ağlıyor' albümümde keman çalmıştı. Sağlık durumu çok iyi olan Namık Taşpınar'a hayırlı ömürler dilerim." açıklamasını yaparak, sevilen müzisyen Namık Taşpınarlı'nın yoğun bakımda uyandığında çekilen bir karesini de yayınladı.GÜLBEN ERGEN KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, 1972 yılında İstanbul'da doğdu. Müzik piyasasına atılmadan önce, 2001 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Dadı' dizisinde hayat verdiği 'Melek' karakteri ile oyunculuğa başlamıştır. Liseden mezun olduktan sonra mankenliğe soyunan Ergen, aynı zamanda sinema ve reklam projelerinde de boy göstermiştir. Eski eşi Mustafa Erdoğan'dan sonra TRT ekranlarının başarılı haber spikeri Erhan Çelik'le evlenen ancak geride bıraktığımız aylarda ayrılan ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in 3 tane erkek çocuğu vardır.