Ünlü şarkıcı ve oyuncu Gülben Ergen'in evli Tolga Duğles'le aşk yaşadığı iddiası, magazin dünyasını karıştırdı. Ünlü sunucu Seren Serengil ve sevilen oyuncu Yeşim Salkım, Gülben Ergen'e ateş püskürdü. Konu, davaya dönüştü ve mahkmeye taşınıyor.

Ünlü sunucu Seren Serengil, Gülben Ergen'in Doğan Medya'ya bu yasak aşkın haberlerinin yapılmaması için baskıda bulunduğunu ileri sürdü ve sözlerine şu şekilde devam etti: "Gülben'in yasak aşk haberini yapan 2 kişi Kanal D'den kovuldu." dedi. Ünlü sunucu Serengil, sosyal medya hesabından Gülben Ergen hakkında şu açıklamayı yapmıştı: "Evliyken evli bir adama mektuplar yazan, ilişki yaşayan, dernek sahibi, çocuklarının arkasına sığınan kıymetli anne… 'Boşanacaksın!' diye direttiğin adamın da bir evladı, seven eşi vardı. Sen kötüsün çekirge. Hepimizin canını yaktın… Şimdi başka bir kadının canını yakmana izin vermeyeceğim." dedi.

Ünlü sunucu Serengil'in sosyal medya paylaşımından sonra konuya Yeşim Salkım'da el attı. Ünlü oyuncu Salkım, dün 'Söylemezsem Olmaz' programında şunları kaydetti: "Ben kimsenin metresi olmadım, otel odalarında basılmadım. Bu kadın artık yetti. Herkesin canını yaktı ama ben susmayacağım." açıklamasını yaptı.