Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan sevilen şarkıcı Ferhat Göçer, yıllar sonra yeniden beyaz önlük giydi. ‘Cumali Ceber’in yeni filminde konuk oyuncu olarak oynayacak olan ünlü şarkıcı Göçer, fotoğraflarda ve filmin tanıtımında Cumali Ceber’i muayene ederken görüldü. Eskiden genel cerrahi uzmanı olarak görev yapan ünlü isim Ferhat Göçer’in sahneleri, izleyiciye komik anlar sunacak. Filmin, 4 Ağustos’ta sinemaseverle buluşması planlanıyor.FERHAT GÖÇER BAYGINLIK GEÇİREN GENCE YARDIM ETTİ!

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, THY uçağında baygınlık geçiren gence ilk müdahaleyi yaptı. Uçakta bulunan yolcular ise, havada kısa süreli panik yaşadı. Müzik yaşamının dışında aynı zamanda doktor olan ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, uçak iniş ypana kadar baygınlık geçiren gençler hakkında sağlık görevlilerini bilgilendirmeyi ihmal etmedi. Magazin dünyasının en çok takip edilen isimlerinden olan ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, mübarek Ramazan Bayramı'nın ikinci günü Girne'de sevenleri ile bir araya geldi. Yaklaşık 2.5 saat sahnede kalan sevilen şarkıcı Ferhat Göçer, konserinden sonra Havaalanı'na geçerek, İstanbul'a doğru hareket etmek için 02:25'teki uçuş saatini bekledi. THY uçağına binen sevilen şarkıcı Ferhat Göçer'e yolculukta, ünlü şarkıcılar Hadise ve Fatih Ürek de eşlik etti.

PANİK HAVASI YAŞATTI

Ünlü şarkıcılar, Ferhat Göçer, Hadise ve Fatih Ürek'in içinde olduğu uçak İstanbul Atatürk Havalimanı'na inmek için alçalmaya başladığında arka kısımda oturan yolculardan yükselen çığlık sesleri panik havası yaşattı. Aynı zamanda doktor olan ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, hemen uçağın arka kısmına koşarak, baygınlık geçiren biri Rus, diğeri Türk iki gence ilk müdahaleyi yaptı. Sevilen şarkıcı Ferhat Göçer'in ilk müdahalesinden sonra ambulansa alınan gençlerin sağlık durumlarının iyi olduğu kaydedildi.