Magazin dünyasının en sık takip edilen zengin iş adamları arasında yer alan Ali Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu, Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finaline giren 'Zuhal Topal'la' izdivaç programının fenomen gelin adayı Naz, iş adamı Hüseyin Ağaoğlu'nun yatında boğaz turu yaparken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı.

Geride bıraktığımız 2017 yılında Avşa Adası'ndaki villası yanan ünlü iş adamı Hüseyin Ağaoğlu, abisi Ali Ağaoğlu'nun yatıyla boğazda kızlarla çapkınlık yaparken magazin muhabirleri tarafından yakalandı. Çapkınlık konusunda abisi Ali Ağaoğlu'nun yolundan giden Hüseyin Ağaoğlu, reyting rekorları kıran ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programının en çok konuşulan gelin adayı Naz ve bir kadın arkadaşıyla birlikte görüntülendi.

Ünlüler camiasının en çok gittiği yerlerden olan Bebek'teki bir restoranın iskelesine yemek almak için yanaşan lüks yatın arkasında iki kadınla görüntülenen zengin iş adamı Hüseyin Ağoğlu, skandal gelin adayı Naz'ın dansıyla birlikte neşesi iki kat daha arttı. Sonrasında magazin muhabirlerini fark eden iş adamı Hüseyin Ağaoğlu ve gelin adayı Naz, objektiflere poz verdi.