Star TV ekranlarında yayınlanmış olan 'Zuhal Topal'la izdivaç programının fenomen gelin adayı Hanife, programda uzun dönem muhabirlik yapmış olan Mehmet Şahin'e yeni yaşı için doğum günü sürprizi yaptı. Fenomen gelin adayı Hanife, muhabir Mehmet Şahin'e 'sana bir sürprizim var' diyince ufak bir şey bekleyen muhabir Şahin, Hanife'nin elindeki pastayı görünce büyük şok yaşadı.

HANİFE GÜRDAL KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan ünlü sunucu 'Zuhal Topal'la' izdivaç programında ünlenen fenomen gelin adayı Hanife Gürdal kimdir? İşte fenomen gelin adayı Hanife'nin kısa biyografisi...

Fenomen gelin adayı Hanife, 1995 yılında İzmir Torbalı'da dünyaya geldi. Lise mezunu olan gelin adayı Hanife, izdivaç programında fenomen olduktan sonra sosyal medyanın en çok konuşulan gelin adayları arasında yer almıştır. Hanife Gürdal, 1.64 boyunda ve 59 kilodadır. Uzun zamandır ünlü sunucu Esra Erol'un izdivaç programında talibini arayan Hanife Gürdal, daha sonra Zuhal Topal'ın programına katılmış taliplerine ret cevabı vermesiyle fenomen olmuştur. Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal'ın 3 kardeşi vardır ve daha önce hiç evlenmemiştir.