Geride bıraktığımız günlerde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile dünyaevine giren güzel oyuncu Fahriye Evcen, düğünden bir hafta sonra sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak düğünde emeği geçen herkese teşekkür dileklerini sundu. Maldivler'de 1 haftalık balayı'ndan sonra yurda dönüş yapan Fahriye Evcen, sosyal medya hesabından düğün ile ilgili bir mesaj yayınlayarak hayranlarına teşekkür etti.

İşte güzel oyuncu Fahriye Evcen'in o mesajı:

"29 Haziran'ı 1 hafta geride bırakmışken rüya gibi geçen geccemizin hala etkisinden çıkamadım.. Bütün bu güzellikleri yaşarken tüm enerjisiyle yanımızda olan herkese teşekkür etme zamanı geldi..

Öncelikle rüya gibi iki gelinliğimin yaratıcısı Raşit Bağzıbağlı tüm ekibinin haftalarca çalıştığı el emeği göz nuru işi göz doldurdu.. Kocaman bir teşekkür size.

Derviş Bağzıbağlı Derviş abi, damatlıkları yapım aşamasında bana asla göstermediğin için, sır gibi sakladığın için biraz kırgındım ama gördüğümde O'na yeniden aşık oldum.. Teşekkürlerin en büyüğü sana.

Fidan Şimşek ilk dans için özel hazırladığın gelinliğimde de kuğu gibi hissettim. Sana ve tüm ekibine yürekten teşekkürler güzel kadın..

Ve İbrahim Zengin ve Rıfat Yüzüak yeteneklerine gözüm kapalı güvendiğim iki altın kalp, neredeyse her işimde ve en özel anlarda yanımdasınız, iyi ki yanımdasınız.. Aytekin Yalçın en güzel anları yakalar o, kısacık sürede en imkansızlıkta bile harikalar yaratır. Yukarıdaki fotoğrafta onun imzasını taşıyor bu arada.

Ve gül yüzlü Yasemin Hanım, Yasemin Kayan bana o kadar kısa sürede öyle iki gelin tacı tasarladınız ki.. Tam da beni yansıtan.. Emeğinize sağlık..

Hayalimdeki gelin çiçeğini bir iki cümleyle anlayan ve ötesine geçen Gaios Flowers harikasınız.

Veee haftalarca gecceni gündüzünü bizimle geçirdiğin, hayal ettiğimiz her şeyi en güzel haliyle organize ettiğin için sana kocaman bir tesekkür Özge Akar ve tabiiki emeği geçen, aklımızdan silinmeyecek bu güzel gecceyi hazırlayan herkese sonsuz teşekkürler..."