Sosyal medya hesabından eşi yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'le olan fotoğrafını paylaşan yeni gelinFahriye Evcen, "Gülen yüzüm, Can içim" notunu yazdı. Geride bıraktığımız 29 Haziran’da rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren ve daha sonra balayı için Maldivler’e giden Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, Türkiye’ye dönüş yaptı. Başarılı oyuncu Fahriye Evcen'in İstinye’de bulunan evine taşınan ünlü oyuncu Burak Özçivit, genç kızların sevgilisi Murat Boz’la başrol oynadığı ‘Kardeşim Benim 2’nin çekimleri için Assos’a gitti. Fahriye Evcen ise, yeni dünyaevine girdiği Burak Özçivit'ten ayrı kalmanın üzüntüsünü sosyal medya paylaşımıyla ortaya koyrdu.

Taze gelin Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit'le birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, “Gülen yüzüm, Can içim" notunu düştü.FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

Ekranların sevilen oyuncusu Fahriye Evcen, 1986 yılında Solingen'de dünyaya geldi. Oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Yaprak Dökümü' dizisinde hayat verdiği 'Nejla' karakteri ile yapan güzel oyuncu Fahriye Evcen, aynı zamanda sinema ve reklam projelerinde rol almıştır. Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümünden mezun olan sevilen oyuncu Fahriye Evcen, Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Çalıkuşu' dizisinde birlikte rol aldığı başarılı oyuncu Burak Özçivit ile beraber olmaya başlayan ve ardından 29 Haziran'da Sait Halim Paşa Yalısı'nda rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren güzel oyuncu, ekranların aranılan yüzlerinden biri olmuştur.