Ekranların sevilen sunucusu Ezgi Sertel, ekranlara geri dönüyor. Uzun zamandır ekranlardan uzak olan sevilen sunucu Ezgi Sertel, teve2'de program yapacak. Yazar Mesut Yar, güzel sunucu Ezgi Sertel'in gündüz kuşağında kadın programı sunacağını yazdı. İşte yazar Mesut Yar'ın o yazısı...

''Ona "Türkiye'yi yiyen kadın" diyorlardı. Tekrar programları hâlâ Star TV'de yayınlanıyor. Ve şöyle bir bakınca "haksız da değilmişler hani" diye içimden geçiriyorum... Sonra o tekrar programların reytinglerine bakarak, "büyük kanallar parlak bir madeni elinden kaçırıyor" diye düşünüyorum. Yakından tanırım; Ezgi Sertel hangi saate koysan kendini izletecek ışığa sahip... Sonra haber geliyor. "Yeni dönemde bir kadın kuşağı programıyla teve2 ekranında olacak" diye... Büyük kanalların neden küçülüp, küçük kanalların neden çok izlenmeye başladığını anlıyorum. Televizyonculuk artık o adreslerde yapılıyor. Hayırlı olsun!EZGİ SERTEL KİMDİR?

Sevilen sunucu Ezgi Sertel 1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğun yanı sıra Sunuculukta yapan Ezgi Sertel Show TV'de yayınlanan Lezzet Haritası isimli programla Anadolu'da birçok şehri dolaşarak o şehrin yemeklerini ve kültürünü tanıtmıştır.