Dün akşam Harbiye Açıkhava’da Tarkan rüzgarı esti. Binlerce insan konser alanını doldurarak doyasıya eğlendi. Konseri izlemeye gelen Serenay Sarıkaya ve Ezgi Mola çektiği görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştılar.''ÇOK SEVİYORUM!''

Konserde bir ara Ezgi Mola ve Serenay Sarıkaya, “Tarkaaaaaaan, çok zeviyorum gel bize sarılll” diye bağırdı. Serenay Sarıkaya ise o anda gülme krizine girdi. Konserde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti gibi ünlüler de seyirciler arasında yer aldı. Serenay Sarıkaya ve Fahriye Evcen'in kucaklaşması kameralara böyle yansıdı!EZGİ MOLA KİMDİR?

29 Mart 1983 İstanbul doğumludur. Tam adı Mercan Ezgi Mola’dır. Eğitimine 2000’de Akademi İstanbul’da başlamıştır. Eğitimini tamamlamadan Kartal Tibet’in yönetmenliğini yaptığı ‘Karate Can’ dizisinde yer aldı. Bu film Mola’nın ilk deneyimi olmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni kazandı. Burada 4 yıl eğitim aldıktan sonra mezun oldu. Sonrasında 2 yıl da Aydoğan Temel’den tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı.

‘Çürük Elma’ adlı bir tiyatro oyununda yer almış ve ilk sahne tecrübesini yaşamıştır. 2005 yılının Kasım ayında BKM mutfak oyuncuları arasına katılmıştır. 2005’te 'Hırsız Polis' dizisinde canlandırdığı bir kuaför rolü ile en iyi çıkışını yakalamış. Büyük ilgi görmüş ve tanınmaya başlamıştır. Ardından 2006 yılında 'Hayatımın Kadınısın' adlı filmde Türkan Şoray ile oynama şansını yakalamıştır. Bu filmdeki rolü ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Sadri Alışık Ödülünü almıştır.