Ekranların sevilen oyuncusu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından takipçilerini şoke eden bir paylaşım yaptı. Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız haftalarda final yapan 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinde oynayan ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, Fransa’nın Cannes şehrinde çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Fransa'da Afrikalı bir kadına saçlarını ördürmek isteyen başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu, ""Gerçekten şansıma tüküreyim. Cannes'da saçlarımı yandan Afrikalılara ördürdüm. Fransız polisi geldi ve hepsini dağıttı. Saçım yarıda kaldı. Gitti, kadının bütün tokaları da bende kaldı. Bendeki şansa bakar mısın ya? Ne yapacağız? Polis nerede, beni de yakalamasınlar. Gitti bak, yok. Gerçekten çok komik" açıklamasını yaptı.

Sosyal medya hesabından paylaştığı ilginç videoya "Şansıma tüküreyim" notunu yazan magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü oyuncuları arasında yer alan Esra Dermancıoğlu, saçını yapan Afrikalı kadının geri gelmesi üzerine, "Geldi, geldi. Hadi başlıyoruz" ifadesini kullandı. Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, her gittiği yerde bir olay yaşıyor.