Ekranların sevilen oyuncusu Erkan Petekkaya'nın ABD'de yayınlanan ‘Ray Donovan’ dizisinin Türkiye versiyonu için diziye uygun olmadığı uzun zamandır kulislerde konuşuluyordu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, bu konu ile alakalı sosyal medya hesabından flaş açıklamalarda bulundu. Petekkaya; "Yapacağım yeni iş hakkında çıkan yalan haberleri hayretle okudum. Bu ahlak yoksunlarına itibar etmeyiniz. Yapımcı şirket gerekli açıklamayı yapacaktır. Ben şimdilik susuyorum, bu onursuzlara, kıskançlara karşı! Kimse kimsenin emeği ve alın teriyle yalanla dolanla oynayamaz. Yeni yapacağımız işin imzaları aylar önce atılmıştır. Senaryosu aylardır çalışılmıştır. Özgün ve ülkemiz şartlarına kültürüne göre dizayn edilmiştir. Aksini yapmak zaten mümkün değildir” açıklamasını kullandı.

ERKAN PETEKKAYA'NIN TATİLİ BURNUNDAN GELDİ!

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız aylarda ekran macerasına son veren 'Paramparça' dizisinde 'Cihan' karakterine hayat veren yakışık oyuncu Erkan Petekkaya’nın ailesi ile birlikte çıktığı Singapur tatili burnundan geldi. Eşi Didem ve oğlu Can ile birlikte Tayland’a oradan da Singapur’a geçen ekranların sevilen oyuncusu Erkan Petekkaya, teras katında bulunan havuzuyla ziyaretçilerine görsel bir şölen yaşatan ünlü Marina Bay Sands Otel’de kaldı. Eyaletin en pahalı otelinden memnun kalmayan başarılı oyuncu Erkan Petekkaya, hayal kırıklığını şu sözlerle ifade etti:

''TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI''

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden olan ünlü oyuncu Erkan Petakkaya, memnuniyetsizliğini şu sözlerle dile getirdi: ''Tepesindeki havuz tam bir hayal kırıklığı... Otelde müşteri sayısına göre hizmet yok. Tuvalete gitseniz hesap diye hırsızmışsınız gibi peşinizden koşan eğitimsiz garsonlar sizi çileden çıkarabilir. Tam bir hayal kırıklığı… Fotoğraflardaki huzurun zerresi yok. Oda manzarası güzel ama sinir harbiyle içeri girince tadı yok. Biz sabah buradan kaçıp kurtulacağız.'' dedi.