Ekranların sevilen oyuncusu Engin Altan Düzyatan, oğlu Emir'in annesi Neslişah Alkoçlar için kesenin ağzını açtı. Geride bıraktığımız 2014 yılında sosyetik güzel Neslişah Alkoçlar'la dünyaevine giren ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, İstanbul Çubuklu’da oturdukları 3 katlı lüks villayı 10 milyon TL’ye satın almış. Satın aldığı lüks villanın tapusunu da eşi Neslişah Alkoçlar’ın üzerine yapmış. Altan, yakın çevresine ''Bu ev eşim ve oğlumuz Emir’in hakkı'' açıklamasını yaptı.

'DİRİLİŞ ERTUĞRUL' DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin 4.sezonu, 25 Ekim 2017 tarihinde izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizi, yeni sezonda da nefesleri kesecek.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN KİMDİR?

TRT ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyiciyi ekranlara kilitleyen 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin ünlü oyuncusu Engin Altan Düzyatan, 1979’da İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümüne kayıt yaptıran ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. Oyunculuk kariyerine 2001 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanaan 'Ruhsar' adlı dizi ile başlayan ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, ardından birçok dizi ve sinema filminde de boy gösterdi. Sevilen oyuncu Engin Altan Düzyatan, şu anda herkes tarafından büyük ilgiyle izlenilen 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde başrol oynamaktadır.