Ünlü stilist Eliz Sakuçoğlu, sosyal medya hesabından siyah mayosuyla poz verdi. Stilist Eliz Sakuçoğlu'nun bu pozu sosyal medyada büyük ses getirdi. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Beren Benan ile verdiği pozları magazin dünyasında sıklıkla konuşulan stilist Eliz Sakuçoğlu bu kez de siyah mayosu ile adından sıkça söz ettirdi.ELİZ SAKUÇOĞLU ÖYLE BİR YERİNE DÖVME YAPTIRDI Kİ!

Vücusunun hemen hemen her yerinde dövmesi olan modacı Eliz Sakuçoğlu'nun son yaptırdığı dövme, görenleri hayrete düşürdü. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'O Ses Türkiye' yarışmasının ünlü jüri üyesi popçu Murat Boz'la yaşadığı ilişki ile tanınan Eliz Sakuçoğlu, sporla ilgilenmektedir. Özellikle sosyal medya hesabından spor çalışmalarıyla ilgili paylaşımlar yapan Eliz Sakuçoğlu, fit görüntüsüyle de adından sıkça söz ettiriyor. Vücudunun hemen hemen her yerinde dövmeler olan stilist Eliz Sakuçoğlu, son olarak sol göğsünün yan tarafına yaptığı dövmeyi takipçileri ile paylaştı.ELİZ SAKUÇOĞLU KİMDİR?

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Eliz Sakuçoğlu, Antakya'da dünyaya geldi. Henüz küçük yaşlardan beri harçlığını çıkarmak ve ailesine yük olmamak için çalışan ünlü stilist Eliz Sakuçoğlu, altı yaşındayken ailesiyle beraber Almanya’ya taşınmış ve eğitimini burada tamamlamıştır. Almanya'da nlülerin alışveriş yaptığı bir mağazanın atölyesinde tasarımcılık yapmaya başlayan Sakuçoğlu, annesiyle babasının boşanmasından sonra İstanbul’a taşınmıştır. Ünlü isimlerin sahne kıyafetlerini hazırlayan Eliz Sakuçoğlu, çok iyi derecede İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmektedir.