Beşiştaşlı sosyetik iş adamı Hakan Sabancı ile aşk yaşamaya başlayan ünlü stilist Eliz Sakuçoğlu, Fenerbahçe'yi tutmasına rağmen sevgilisi Hakan Sabancı'nın takımını destekledi. Sakuçoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına ‘Bugün gönüller siyah-beyaz’ notunu paylaşıp, herkesi şoke etti.

Ünlü stilist Eliz Sakuçoğlu, maçtan önce sosyal medya hesabından Beşiktaş'a desteğini gösterdi ve şu notu paylaştı: "Bugün gönüller siyah-beyaz... Fener'im oynadığında hep tutturuyorum. Bugün ilk Beşiktaş tahminimi yapıyorum, umarım Allah utandırmaz. 2-1 BJK alır; goller de Tosun ve Babel'den gelir diyorum." dedi.ELİZ SAKUÇOĞLU KİMDİR?

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Eliz Sakuçoğlu, Antakya'da dünyaya geldi. Henüz küçük yaşlardan beri harçlığını çıkarmak ve ailesine yük olmamak için çalışan ünlü stilist Eliz Sakuçoğlu, altı yaşındayken ailesiyle beraber Almanya’ya taşınmış ve eğitimini burada tamamlamıştır. Almanya'da nlülerin alışveriş yaptığı bir mağazanın atölyesinde tasarımcılık yapmaya başlayan Sakuçoğlu, annesiyle babasının boşanmasından sonra İstanbul’a taşınmıştır. Ünlü isimlerin sahne kıyafetlerini hazırlayan Eliz Sakuçoğlu, çok iyi derecede İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmektedir.