ATV ekranlarında yayınlanan 'Esra Erol'da izdivaç programının ünlü sunucusu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol'un sosyal medya hesabından, ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan'la ayrıldığını duyuran bir paylaşım yapıldı. Ardından Eda Erol'un sosyal medya hesabının hack'lendiği ve ayrılık haberlerinin yalan olduğu öğrenildi. İşte o paylaşım:

Güzel oyuncu Eda Erol'un sosyal medya takipçileri, ayrılık paylaşımının altına hesabın hacker'lar tarafından ele geçirildiği ve paylaşımın doğru olmadığı hakkında yorumlar yaptı. Eda Erol'un kardeşi Bihter Erol da paylaşımın altına yazdığı yorumla, hesabın hacker'lar tarafından ele geçirildiğini ifade etti.

Daha sonra Eda Erol'un ablası Esra Erol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kardeşi Eda Erol'un hesabının hacker'lar tarafından ele geçirildiğini ve ayrılık haberinin yalan olduğunu söyledi.

ALİŞAN KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Alişan, 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Bingöl'lü olan ünlü şarkıcı Alişan'ın müziğe karşı yeteneği çok küçük yaşlarda anlaşılmıştır. Lise yıllarında babasının desteği ile kaset çıkaran Alişan, ilk albümünü 1991 yılında piyasaya çıkardı. Daha sonra birçok albüm çalışmasına imzasını atan türkücü Alişan, çıkardığı 'Kralı Gelse' parçası ile büyük ses getiren önemli isimlerden biri oldu. Müzik yaşamının dışında oyunculuk geçmişi de olan ünlü şarkıcı Alişan'ın ilk oynadığı televizyon dizisi 'Aynalı Tahir' oldu. Hem şarkıcılık hem oyunculuk yapan Alişan, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını 'Cennet Mahallesi' adlı dizide yapmıştır. Sevilen sunucu Alişan, son olarak ünlü manken Çğla Şıkel ile 'Her Şey Dahil' programını sunmuştur.