İzdivaç programının ünlü sunucusu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol, hakkında çıkan tüm iddiaları yaptğı canlı yayında yalandı. Bir dizide rol alacağı günlerdir magazin dünyasında konuşulan Eda Erol, o haberleri kesin bir dille redetti. Erol, “Çıkan haberler doğru değil. Bir dizide yer almayacağım.” açıklamasını yaptı.

Ünlü sunucu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol'un bu açıklaması, takipçilerinin 'Eda Alişan'dan çekiniyor' gibi yorumlarda bulunmasına neden oldu. Çünkü Alişan, eski nişanlısı Eda Erol'un evlendikten sonra oyunculuk yapmasını kesinlikle istemiyordu.

ALİŞAN KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Alişan, 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Bingöl'lü olan ünlü şarkıcı Alişan'ın müziğe karşı yeteneği çok küçük yaşlarda anlaşılmıştır. Lise yıllarında babasının desteği ile kaset çıkaran Alişan, ilk albümünü 1991 yılında piyasaya çıkardı. Daha sonra birçok albüm çalışmasına imzasını atan türkücü Alişan, çıkardığı 'Kralı Gelse' parçası ile büyük ses getiren önemli isimlerden biri oldu. Müzik yaşamının dışında oyunculuk geçmişi de olan ünlü şarkıcı Alişan'ın ilk oynadığı televizyon dizisi 'Aynalı Tahir' oldu. Hem şarkıcılık hem oyunculuk yapan Alişan, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını 'Cennet Mahallesi' adlı dizide yapmıştır. Sevilen sunucu Alişan, son olarak ünlü manken Çğla Şıkel ile 'Her Şey Dahil' programını sunmuştur.