Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimleri arasında yer alan sevilen şarkıcı Deniz Seki, hakkında çıkan 'evleniyor' haberleri hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı Deniz Seki, uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı Faruk Salman ile 5 Kasım'da dünyaevine gireceği yönündeki haberler hakkında açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin, 2.5 yıllık aşk yaşadığı nişanlısı Faruk Salman ile 5 Kasım'da evleneceği ileri sürüldü. Ünlü şarkıcı Deniz Seki ise, "O gün ben değil, kardeşim Serkan Seki nikah masasına oturacak. Sonra sıra bize gelecek. Tarih belli değil" açıklamasını yaptı.

DENİZ SEKİ KİMDİR?

Geride bıraktığımız Haziran ayında kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden tahliye olan sevilen şarkıcı Deniz Seki, 1970 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Liseden mezun olduktan sonra, sunuculuk yaşamına başlayan ünlü şarkıcı Deniz Seki, ünlü isimlere vokalistlik yapmıştır. Sevilen şarkıcı Deniz Seki, 1997 yılında ilk albümü 'Hiç Kimse Değilim'i piyasaya çıkardı. Geride bıraktığımız 2014 yılında 'uyuşturucu temin etmek' suçunda tutuklanan sevilen şarkıcı Seki, tüm Türkiye'nin en çok takip ettiği ünlü şarkıcıları arasında yer almaktadır.