Demet Akalın, geçtiğimiz akşam 20 senelik dostları, Sinan Akçıl, Fettah Can, Hasan Yenilmez gibi isimlerle buluştu.

Keyifli bir gece geçiren ünlü isimler çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Demet Akalın, gazetecilerin sorularına uzun uzun yanıtladı.

Arkadaşlarıyla birlikte yemek yediklerini söyleyen Akalın, yaptığı açıklamalarla magazin gündemine bomba gibi düştü.

Gecenin sonunda Hülya Avşar'ın yeni bir programa başlayacağını söyleyen Akalın, "Hülya'ya 'Bırak sana bir single yapayım, harika bir şey olacak' dedim ve kabul etti" dedi.

Kendisine olan özgüveninin dozunu biraz yükselten Akalın, "Bu single ile Hülya'yı yeniden yaratacağım, Hülya'yı patlatacağım. Onun bende inanılmaz güzel bir yeri vardır. Gazino serüvenimde çok önemli bir yeri vardır. Bana çok omuz vermiştir, destek olmuştur. Ben de onun için bomba şarkılar buldum. Artık bunu da değerlendiremezse bilemem valla…" dedi.

Demet Akalın, "Hülya'ya 'Her şeyini bana teslim et, sana çok güzel bir single hazırlayacağım' dedim, zaten bu konudaki tekliflerimi sürekli olarak ona iletiyordum. Çok kıymetli müzisyenlerden onun için rica ettim. Bu single'ını bana emanet etsin, Hülya'yı yeniden parlatabilirim… O benim için çok kıymetli bir değer, bana çok destek verdi. Artık bu da tutmazsa Türkiye'yi terk ederim dermişim…"