Ünlü şarkıcı Davut Gülüoğlu, kendisinden 23 yaş küçük üniversite öğrencisi ile aşk yaşadığını ilan etti. Güloğlu, köprünün altına sevgilisiyle kendi adını yazdırdı.

KENDİNDEN 23 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİSİYLE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Davut Güloğlu, kendisinden 23 yaş küçük genç kadın ile aşk yaşıyor. Ünlü şarkıcı Davut Gülüoğlu, kendisinden 23 yaş küçük üniversite öğrencisi ile aşk yaşadığını ilan etti. Güloğlu, köprünün altına sevgilisiyle kendi adını yazdırdı.

DAVUT GÜLOĞLU KİMDİR?

1972 doğumlu sanatçı Davut Güloğlu memur bir ailenin 11 çocuğundan 7.si olarak dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarda anne ve babasını yitirmiştir. Rize Belediyespor, Salahaspor gibi amatör takımlarda bir dönem futbol oynamıştır. 1991 senesinde İstanbul’a gelen Davut Güloğlu burada bir çok meslekte çalışmış ancak içindeki müzik hasreti onu albüm hazırlamaya itmiştir. Bu dönemlerde Sarılsamda Olmayı isimli albüm ile müzik piyasasına giriş yapmış daha sonra Nurcanım isimli albüm ile asıl çıkışını yakalamıştır. 1993’te Sibel Yıldırım ile evlenmiş ancak 2003 senesinde ayrılmışlardır. Bu evliliğinden Cengizhan isminde bir oğlu olan Davut Güloğlu aslen Rize’lidir. Bir dönem Pelin Subay, Ece Erken ve Yeliz Şar ile birliktelikleri ile sıkça gündemde kalmıştır.