Yeşilçam sinemasının efsane oyuncuları arasında yer alan ve "T*cavüzcü Coşkun" lakabıyla ününe ün katan Coşkun Göğen, kalp damarlarında oluşan tıkanıklık nedeniyle ameliyat olmaya hazırlanıyor. Ameliyat masasına yatmaya hazırlanan ünlü oyuncu Coşkun Göğen, "Bu riskli bir şey. Ama doktorum bana moral veriyor. Yaş 73 yani, hayırlısı olsun" açıklamasını yaptı.

''AMELİYAT OLMAYI KABUL ETTİM''

Gezmek için gittiği Antalya'da, özel bir hastanede check-up yaptıran sevilen oyuncu Coşkun Göğen'in kalp damarlarının tıkalı olduğu öğrenildi. Anjiyo olan ünlü oyuncu Coşkun Göğen'e, doktorlar bu defa da aort anevrizması teşhisi koyarak ameliyat olması gerektiğini ifade etti. Doktorların tavsiyesini önemseyen ünlü oyuncu Coşkun Göğen, yarın ameliyat olacak. Doktorun ameliyat olmasını tavsiye ettiğinde panik yaptığını ifade eden ünlü oyuncu Göğen, "Başka bir doktora daha muayene olduktan sonra ameliyat olmayı kabul ettim" ifadelerini kullandı.

Bu ameliyatın hiç hesapta olmadığının altını çizen ünlü oyuncu Coşkun Göğen, "Kalbe giden en büyük damar olan aortta şişme olmuş. Yarın 6 saate yakın sürecek bir ameliyata gireceğim. Allah yolumuzu açık etsin. Bu riskli bir şey. Ama doktorum bana moral veriyor. Yaş 73 yani, hayırlısı olsun. Kendimi doktorlara emanet edeceğim" dedi.

Ünlü oyuncu Coşkun Göğen'i sanatçı dostları da hastanede tek başına bırakmıyor. Sanatçı arkadaşları Peker Açıkalın, Engin Evin, kaleci Yaşar, Kartal Kaan, Coşkun Göğen'i ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Ünlü sanatçı Engin Evin, "Önce anjiyo oldu. Ancak doktorlar bir tanı daha koydu. Yarın ameliyat olacak. Panik olacak bir durum yok" açıklamasını yaptı.