CEM YILMAZ TWİTTER'DAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla adeta ateş püskürdü.  Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz son günlerde kendisi hakkında yayılan bir haber için açıklama yaptı.Sosyal medyada böyle bir haberin yayılmasına üzgün olduğunu belirtti. Sosyal medyanın kocaman bir yalandan ibaret olduğunu söyledi.

KOMŞULARIYLA MAHKEMELİK OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Ünlü komedyenin komşularıyla tartıştığı iddia edilmişti.Çevredekilerle gerginlik yaşayan Yılmaz'ın, resmi kurumlara şikayette bulunup, sokak sakinleriyle mahkemelik olduğu öne sürülmüştü. 

TWİTTER'DAN AÇIKLAMA YAPTI

Yılmaz konuya ilişkin Twitter'dan yaptığı açıklamada iddiaları yalanladı. Cem Yılmaz'ın komşularının beslediği sokak kedilerinin bahçesinde dolaşmasına sinirlenip, komşularıyla tartıştığı iddia edilmişti. Yılmaz, Twitter'dan üst üste yaptığı üç paylaşımında şu mesajları yazdı:

1- "Ben bu mecrayı sizin gibi kullanmıyorum, kullanmadım, kullanmayacağım. Teşekkürler.

2 - "Bazen küçük, bazen hayata, hayatlara malolan her türlü yalanın döndüğü bu mecrada herkese akıl diliyorum, umudum da doğrusu yoktur. Bu böyle"

3 - "Masum Kediler ve Ben" konulu uydurma haber için çok üzgünüm. Bu vesileyle sosyal medyanın koca bir yalandan ibaret olduğu gerçeği ! Nettir."

"TAMAM SENSİN"

43 yaşındaki Yılmaz, bu paylaşımlardan sonra ise Twitter hesabının en başına, "Rahatınız için! yazılı "Sen haklısın. Tamam. Sensin!" görselini sabitledi.