Ünlü komedyen Cem Yılmaz mayıs ayında çekimlerine başlayacağı 'Arif V 216' filminin kadrosundan yakışıklı oyuncu Barış Arduç'un sevgilisi oyuncu Gupse Özay'ı çıkardı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, kadrodan çıkardığı Gupse Özay'ın oynayacağı rolü oğlunun annesi Ahu Yağtu'ya verdi. Olumsuzluklar başarılı oyuncu Gupse Özay'ın peşini bırakmıyor. Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde kedisi Betü'yü kaybetti. 13 gündür her yerde kedisi Betü'yü arayan güzel oyuncu, sosyal medya hesaplarından da vatandaşlara çağrıda bulunmaya devam ediyor.

Diğer yandan ünlü oyuncu Gupse Özay'ın diğer bir olumsuzluğu da mesleğinde yaşadı. Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, mayıs ayında çekimlerine başlayacağı 'Arif V 216' filminin kadrosundan başarılı oyuncu Gupse Özay'ın da ismine yer vermişti. Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile aşk yaşayan güzel oyuncu Özay'ın hayranları bu habere çok sevinmişti. 

Başarılı oyuncu Gupse Özay, komedyen Cem Yılmaz'ın bu açıklamasına, ''Cem'den teklif gelsin setinde çay bile taşırım'' demişti. Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yeni filmi 'Arif V 216' adına açılan resmi hesapta ünlü oyuncu Gupse Özay'ın adı hesaplardan silindi. İddialara göre ünlü komedyen Cem Yılmaz, Gupse Özay'ın 'Arif V 216' filminde oynayacağı rolünü eski eşi Ahu Yağtu'ya verdi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yıllardır komedi filmi çekmek isteyen Ahu Yağtu'nun isteğini gerçekleştirmek istedi.