ATV ekranlarında yayınlanan ve sevilen sunucu Esra Erol'un programında dünyaevine giren Caner ve Berke çiftinin, boşanma davası dilekçesindeki detaylar ortaya çıktı. Fenomen damat Caner, Berke'nin 300 bin TL'ye yakın tazminat istediğini açıkladı.

Son zamanlarda sürekli ayrılık aşamasına gelen ikiliden fenomen damat Caner, eşi Berke ile sürekli barışmak için yoğun çaba gösteriyordu. Berke ile evlendiğine bile pişman olduğunu dile getiren Caner, "3-4 ay evli kalıp da evlendiği kişiden hemen boşanınca evini isteyen birinin evlenme amacı da bellidir." ifadeleriyle Berke'nin ev için evlendiğini vurguladı.

''BOŞANAYIM KURBAN KESECEĞİM''

"Bir daha barışır mısınız?" sorusuna ise "Asla barışmam" diyerek yanıt veren fenomen damat adayı Caner, "Boşanayım kurban keseceğim" açıklaması ile çok konuşulacağa benziyor.

Berke Kentli ve Caner Toygar çifti, geride bıraktığımız aylarda bir kere daha ayrılığın eşine gelmişti. Berke, Caner'in kendisine şiddet uyguladığını ileri sürmüş, Caner ise bu iddiaları hem canlı yayında hem sosyal medya hesabında kesin bir dille yalanlayark kendisini öldüreceğini bile söylemişti. Çift, yaşanan olaylardan sonra yeniden barışıp, Medine'ye gitmişlerdi.