Yıldız futbolcu Caner Erkin ile eşi Şükran Ovalı, evliliklerinin altıncı ayında mutluluk pozlarını, sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyorlar. Geride bıraktığımız aylarda rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren Şükran Ovalı ve Caner Erkin çifti, iş yoğunluğu yüzünden balayı yapamamışlardı. Lig bittikten sonra, eşi Şükran Ovalı ile tatile çıkan başarılı topçu Erkin, gittikleri yerlerden tatil fotoğrafları paylaşmayı da ihmal etmiyorlar.ASENA ATALAY ESKİ EŞİ CANER ERKİN VE ŞÜKRAN OVALI ÇİFTİNE ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Magazin D' ekranlarının ünlü suncucusu Asena Atalay ile geride bıraktığımız sene olaylı bir şekilde ayrıldığı oğlunun babası yıldız futbolcu Caner Erkin arasındaki gerginlik gün be gün artmaya devam ediyor. Ekranların sevilen sunucusu Asena Atalay, boşandığı eşi başarılı futbolcu Caner Erkin'in boşandıktan hemen sonra ekranların sevilen oyuncusu Şükran Ovalı'yla dünyaevine girmesi üzerine şaşırmış ve yıldız topçu Erkin'e bir sürü dava açmıştı. Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden biri olan Asena Atalay'a, yıldız futbolcu Caner Erkin de oğlunun velayetini isteyerek karşılık vermiş ve ünlü sunucuyu iyi bir anne olmamakla suçlamıştı. Oğlunu maddi ve manevi olarak umursamadığını iddia ettiği eski eşi Caner Erkin'e çok sinirli olan başarılı sunucu Asena Atalay, öfkesini sunuculuğunu üstlendiği 'Magazin D' programında gösterdi.

Beşiktaş'ın şampiyonluk balosunda kıyafetleriyle çok konuşulan yıldız futbolcu Caner Erkin ve eşi Şükran Ovalı çiftine kamuoyunda hiç yer verilmemesi gözlerden kaçmadı. Sevilen sunucu Asena Atalay, geride bıraktığımız Ocak ayında dünyaevine giren boşandığı eşi Caner Erkin ve Şükran Ovalı çiftinin haberini de sunmayı red etmişti.