Cambridge Düşesi Kate Middleton, üstsüz fotoğrafından 100 bin euro kazandı. 2012 yılında eşiyle birlikte tatil yaptığı esnada üstsüz fotoğrafları çekilip yayınlanan Cambridge Düşesi Kate Middleton, 100 bin euro almaya hak kazandı. 

İNGİLTERE PRENSESİNİN SKANDALLARI BİTMİYOR!

İngiltere prensesi Kate Middleton, halk tarafından çok sevilse de sarayı rahatsız eden pek çok özelliği olduğu iddia edildi. Cambridge Düşesi Kate Middleton, İngiliz halkının en sevdiği kraliyet üyesi olsa da hakkında, aslında göründüğü gibi olmadığı iddiaları öne sürüldü. Kate Middleton, 2012 yılında eşi Prens William ile birlikte çıktığı tatilde üstsüz biçimde güneşlenirken objektiflere yakalandı. Görüntülerin medyaya yansıması İngiltere'de engellense de tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından görüldü. 

TATİL YAPARKEN ÇEKİLMİŞTİ

Fotoğraflar, 2012 yılında çift Fransa'nın güney doğusundaki Provence'de tatil yaparken çekilmiş ve Fransız Closer dergisinde yayınlanmıştı. Kate Middleton'ın mayolu fotoğrafları ise yerel gazete La Provence'te yayınlanmıştı.

100 BİN EURO ALMAYA HAK KAZANDILAR

Bunun üzerine Prens William ve Kate dergiye dava açmıştı. İngiltere Prensesi Kate, üstsüz fotoğraflarının yayınlanması nedeniyle açtığı davayı kazanarak 100 bin euro almaya hak kazandı.