Ekranların sevilen sunucusu Burcu Esmersoy ile sevgilisi Berk Suyabatmaz 1.5 aydır birlikteler. Güzel sunucu Burcu Esmersoy “Sevgiliniz Berk Suyabatmaz sosyetik bir çapkın. Bu sizi rahatsız ediyor mu?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Benden önceki özel hayatıyla ilgilenmem. Eskiyi kurcalamam. Niye kendimi ve onu huzursuz edeyim ki?” dedi.

Diğer yandan ünlü güzel Burcu Esmersoy, geride bıraktığımız günlerde yeni sevgilisi Berk Suyabatmaz ve eski sevgilisi Verda Prenso ile beraber yemek yemişti. Bu durum magazin dünyasında 'Bu ne genişlik Burcu' şeklinde konuşmalara ve değerlendirmelere yol açmıştı.

BURCU ESMERSOY KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden olan ünlü sunucu Burcu Esmersoy, 1976 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Çerkes kökenli olan ünlü manken Burcu Esmersoy, New York Üniversitesi'nden Hospitality, Tourism and Sports Management bölümü'nden mezun oldu. Sunuculuk yaşamına haber editörlüğü, muhabirlik ve spikerlik yaparak başlayan ünlü sunucu Esmersoy, aynı zamanda sinema projelerinde de boy göstermiştir. Birçok kanalda ve projode sunuculuk yapan Esmersoy, Türkiye'nin sevilen ekran yüzleri arasındadır.