Her şeye yorum yapan ancak şanlı direniş günü sessiz kalmayı tercih eden ünlü oyuncu Beren Saat, eşi popçu Kenan Doğulu ve ünlü komedyen Cem Yılmaz, FETÖ'nün 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin birinci yıl dönümünde sessiz kaldı.
Geride bıraktığımız günlerde Kılıçdaroğlu'nun düzenlediği Adalet Yürüyüşü'nü destekleyen isim Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu, vatanı, namusu, devleti, bayrağı ve geleceği için hiç düşünmeden şehit olan vatandaşlarımız için düzenlenen anma töreni'nde sessiz kaldı. Sessiz kalan isimler arasında, Cem Yılmaz'da vardı.

BEREN SAAT KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan sevilen oyuncu Beren Saat, 1984 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan ünlü oyuncu Beren Saat, oyunculuk yaşamına 2004 yılında 'Aşkımızda Ölüm Var' adlı dizi ile başladı. Ama oyunculuk anlamında ki asıl çıkışını, Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Aşk-ı Memnu' dizisinde hayat verdiği 'Bihter' karakteri ile yapan güzel oyuncu Beren Saat, aynı zamanda reklam projelerinde de boy göstermiştir. Ünlü oyuncu Beren Saat, geride bıraktığımız 2014 yılında ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile Los Angeles'da dünyaevine girdi.