Magazin dünyasının en sık takip edilen isimleerinden olan pop müziğinin genç şarkıcısı Aleyna Tilki, Bursa'da sevenleri ile bir araya geldi. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'yi tanıyamayan Belediye Başkanı İsmail Tatlıoğlu, "Biz 62 model olduğumuz için hanımefendiyi tanımıyorduk, önce internetten gösterdiler, şimdi de kendisini gördüm. Bir karış boyu var ama Allah muhteşem bir ses vermiş" ifadelerini kullandı.

Özellikle sosyal medyada sık konuşulan şarkıcılar arasında yer alan Aleyna Tilki'nin konseri'nden önce konuşma yapan Bursa Belediye Başkanı İsmail Tatlıoğlu, "Türkiye'nin her tarafından, dünyanın birçok ülkesinden ağırladığımız misafirlerimiz var. Onları mutlu ettik. Hiç yorgunluk hissetmiyoruz. Şimdi bu festivalin son günündeyiz. Burada yaklaşık 50 bin kişi var. Bu 50 bin kişinin gözlerinde mutluluk var, sevinç var. Bu benim için en büyük ödül" açıklamasını yaptı.

Bursa'da ilk kez halk konserine çıkan ünlü popçu Aleyna Tilki, ilk şarkısını seslendirdikten sonra gelen alkışlardan memnun olmayınca çok kuvvetli bir alkış duyana kadar devamını istedi. Gördüğü ilgi karşısında mutlu olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, "Amacım Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ederek, dünya starı olmak. Bunun için de zaten gerekli çalışmalar yapılıyor" dedi.