TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'İşte Benim Stilim' moda yarışmasında fenomen olan Bahar Candan, sosyal medya hesabı instagram'ın hikaye bölümünden bir fotoğraf paylaşıp üzerine 'M' harfi yazdı. Fotoğraftaki kişinin ise genç kızların sevgilisi Murat Boz olduğu iddiası büyük olay yarattı.

Geride bıraktığımız haftalarda ünlü şarkıcı Murat Boz ve yakın arkadaşı Eser Yenenler, moda programında fenomen olan Bahar-Nihal Candan kardeşlerle ihanet gecesinde yakalanmıştı. Bu olaydan sonra ünlü şarkıcı Murat Boz ile uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Aslı Enver hakkında ayrılık haberleri çıktı. Moda programında fenomen olan Bahar Candan, adeta yakışıklı popçu Murat Boz ile oyuncu sevgilisi Aslı Enver'in ilişkisini bitirmeye kararlı halleriyle yaptıkları gözlerden kaçmadı. TV8 ekranlarında yayınlanan 'İşte Benim Stilim' moda programı ile fenomen olan Bahar Candan yine yaptı yapacağını ve karanlık bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraftaki kişi ünlü popçu Murat Boz'a çok benziyordu.

ÜNLÜ POPÇU MURAT BOZ DA DÜN STÜDYODAN VİDEOLAR PAYLAŞTI

Son zamanlarda adını magazin dünyasında sıklıkla duyduğumuz ünlü popçu Murat Boz, yeni albümü için stüdyoya kapandı. Moda programında fenomen olan Bahar Candan'ın paylaştığı fotoğrafta stüdyoda çekildiği için bu fotoğraftaki kişinin ünlü popçu Murat Boz olduğu iddiası da güçlenmiş oldu.