TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'İşte Benim Stilim' moda yarışmasında şampiyon olan Ayşenur Balcı, aşk yaşadığı sevgilisi Umur Yiğit Vanlı'dan ayrıldı. Ancak çiftten kötü haber geldi. Ayşenur Balcı ve oyuncu Umur Yiğit Vanlı'nın ilişkilerini noktaladığı konuşuluyor. İkilinin 2 hafta önce yollarını ayırdığı söyleniyor.

''SENİ ÇOK SEVİYORUM''

'İşte Benim Stilim' yarışmasında fenomen olan Ayşenur Balcı, ayrıldığı sevgilisi Umur Yiğit Vanlı ile ilişkisini şu paylaşımıyla duyurmuştu:

"Geçmişte yapmış olduğum bazı hatalarım oldu. Evet hayatımdaki birçok şey için pişmanım kısacası söylemek istediğim beni 'iyilik ve doğrulukla' bu yolda yalnız bırakmayan ve her zaman gücünü gölgesini hayatımda hissetmek istediğim...

Hayatımdaki geçmiş gelecek şimdiki zamanda olmasını dilediğim tek insan senden, 'Allah razı olsun Allah seni başımızdan eksik etmesin' herkesin hayatında bazı yeni sayfalar, dönüm noktaları vardır benimki de sensin ey güzel kalpli yürekli insan seni çok seviyorum Umur Yiğit Vanlı. İyilik mutluluk ve doğrulukla kalın..."

Umur Yiğit Vanlı, şu sıralar 'Ateşböceği' dizisinde boy gösteriyor.