Vizyona girdiği ilk günden itibaren herkes tarafından büyük ilgiyle izlenilen 'Kardeşim Benim' devam filminin çekimleri, 8 Temmuz'da başlayacak. 'Kardeşim Benim' filminin birincisinde olduğu gibi ikincisinde de Ozan'ı ünlü popçu Murat Boz, Hakan'ı ise taze damat Burak Özçivit canlandıracak. Sezon finali yapan 'İstanbullu Gelin' dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu Aslı Enver'in rolünü ise bakın kim canlandıracak? İşte yanıtı...

Geride bıraktığımız aylarda, moda programında fenomen olan Nihal-Bahar Candan kardeşler ve '3 Adam' programının ünlü sunucusu Eser Yenenler ile birlikte, ünlü sunucusunun lüks villasında partiye katılan genç kızların sevgilisi Murat Boz ile yaşadığı problemler yüzünden 'Kardeşim Benim' filminin devamında yer almak istemeyen güzle oyuncu Aslı Enver, bu kez kadroda olmayacak.

Herkes tarafından büyük bir ilgiyle izlenilen ve başrollerinde yaşıklı oyunlar Burak Özçivit ve Murat Boz'un yer aldığı 'Kardeşim Benim' filminde Star TV ekranlarında yayınlanan ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finaline giren 'İstanbullu Gelin' dizisinde 'Süreyya' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Aslı Enver'in üstlendiği karakteri Lal Feray'ın oyuncu kızı Leyla Feray canlandıracak.