İzdivaç programı sunan Esra Rol'un kız kardeşi Eda Erol'la nişanı bozan ünlü sunucu ve şarkıcı Alişan, Beyaz TV ekranlarında kendilerinden bahsedilmesi üzerine canlı yayına bağlandı. Eda Erol ile Alişan'ın evlilik hazırlıkları yaparken ayrılması farklı yorumların yapılmasına neden olmuştu. İki gün boyunca hiç açıklama yapmayan ünlü şarkıcı Alişan, ilk açıklamayı dün sabah sosyal medya hesabından yapmıştı.

Nişanlısı Eda Erol ile yollarını ayırdığı için üzüntü duyduğunun altını çizen ünlü sunucu Alişan, "Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik." açıklamasını yaptı.

ALİŞAN CANLI YAYINA BAĞLANDI

Beyaz TV ekranlarında konunun tartışıldığı anlarda canlı yayına bağlanan ünlü şarkıcı Alişan, sert tepki göstererek iddiaları kesin bir dille red etti. Sevilen şarkıcı Alişan "Ben açıklama yapmışım, hala bunun arkasında ne var? Takıları geri istiyor iddiaları falan bunlar ne ayıp şeyler ya? Bu haberleri çıkaran herkese diyorum ki sizin kızkardeşiniz aynı durumda olsaydı ve onun hakkında her gün bir iddia ortaya atılsaydı siz ne düşünürdünüz ya?" açıklamasını yaptı.