Ayrılık açıklamasının ardından Alişan, Eda ile olan tüm fotoğraflarını sildi. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi.

BASIN MENSUPLARINDAN RİCADA BULUNDU

"Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimizi fazlasıyla üzmektedir. Biz onları zaten fazlasıyla üzdük. Bu konuyla ilgili lütfen gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum" dedi.

Eda Erol, geçtiğimiz günlerde ayrılık açıklaması yapmış daha sonra haber yalanlanmıştı. Alişan, bugün Instagram hesabından ayrılık açıklaması yapmasının ardından, Eda ile olan fotoğraflarını da kaldırdı.

ALİŞAN, EDA'YI BİR KALEMDE SİLDİ

Alişan yaptığı ayrılık açıklamasının ardından, Eda Erol ile aşklarına dair her şeyi bir kalem de sildi. Eda da Alişan'ın bu hamlesine hemen karşılık verdi.