Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, kendisini ti'ye alan ünlü sunucu Behzat Uygur'a "Behzat Uygur kim? Ünlü biri sanırım. Aydınlatın" sözleriyle yanıt verdi. Sevieln şarkıcı Aleyna Tilki, geride bıraktığımız günlerde dünyaca ünlü isimlerin fotoğraflarını kendisiymiş gibi paylaştığı iddiasıyla uzun süre konuşulmuştu. Çıkan haberlerden sonra ünlü sunucu Behzat Uygur da, genç şarkıcı Aleyna'nın paylaştığı bir fotoğrafı photoshop'la değiştirerek Tilki'yi ti'ye almıştı. Tilki, Behzat Uygur'un paylaşımına yanıt verdi.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, attığı tweette 'Behzat Uygur'u tanımadığını söyleyerek şu ifadelere yer verdi: "Behzat Uygur kim? İsmini daha önce duydum ama ne iş yaptığını bilmiyorum... Ünlü biri sanırım. Aydınlatın." dedi. Aleyna Tilki, gelen tepkilerden sonra ikinci bir paylaşımda daha bulundu: "Yaşım gereği eskileri bilmememi hoşgörün, aydınlandım biraz teşekkürler... Saygılar, Hürmetler..."

İşte genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin o paylaşımları;

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Pop müziğinin genç isimlerinden olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Konyalı olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, eğitim hayatını şu anda Lise'de devam ettirmektedir. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan genç şarkıcı Aleyna Tilki, Emrah Karaduman'ın desteği ile çıakrdığı 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile popüler olmuştur. Kazandığı para ile müzik eğitimini devam ettireceğini ifade eden genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi ise Trabzonlu'dur.