Magazin dünyasının en sık takip ettiği genç şarkcıları arasında yer alan Aleyna Tilki, önceki akşam yakın dostu Aynur Aydın ile birlikte Zorlu AVM'de magazin muhabirlerinin objektiflerine yakalandı. Zorlu AVM'de mağazaları gezen sevilen şarkıcı Aleyna Tilki ile Aynur Aydın, magazin muhabirleriyle ayak üstü sohbet etti. Neler yaptığı sorulan Tilki, "Emrah'la yeni bir şarkı yapıyoruz. Demet Akalın'a bir şarkı verdim, çok beğendi. Tam onun söyleceyeceği bir parça, atarlı ve giderli" açıklamasını yaptı.

Dudağında estetik olduğu özellikle son zamanlarda kulislerde sıklıkla konuşulan genç şarkıcı Aleyna Tilki, bu haberlerin sorulması üzerine, "Dudağımda estetik yok. Sadece kalemle çizildiği için öyle görünüyor. Şu an estetiğe ihtiyacım yok, ama karşı da değilim. İleride bir yerim kırışırsa estetik yaptırırım" dedi.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Pop müziğinin genç isimlerinden olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Konyalı olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, eğitim hayatını şu anda Lise'de devam ettirmektedir. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan genç şarkıcı Aleyna Tilki, Emrah Karaduman'ın desteği ile çıakrdığı 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile popüler olmuştur. Kazandığı para ile müzik eğitimini devam ettireceğini ifade eden genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi ise Trabzonlu'dur.