Genç şarkıcı Aleyna Tilkş, sosyal medya hesabından çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Geride bıraktığımız hafta Behzat Uygur'un Aleyna'yı ti'ye almasının üzerine Tilki, 'Behzat uygur kim ya?' diyerek eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Daha sonra 'Keşke ayıp olmasa ve herkes çıplak gezse' yorumuyla yine dikkatleri üzerinde toplayan genç şarkıcı Aleyna Tilki, 'Ergenden popçu bu kadar olur' şeklinde yorumların hedefi olmuştu.

Bunun üzerine genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından şöyle bir açıklama yaptı:

ALEYNA TİLKİ MEGASTAR TARKAN'I GERİDE BIRAKTI!

Yeni şarkısı "Sen Olsan Bari" parçasıyla rekor kıran genç şarkıcı Aleyna Tilki, izlenme ve dinlenme sayısında Megastar Tarkan'ı geride bıraktı. Tarkan'ın en çok dinlenilen şarkıları arasında yer alan "Yolla" parçasından 1 ay sonra You Tube'ye klibi yüklenen sevilen şarkıcı Aleyna Tilki, 69 milyon 882 bin 170 dinlenme ve izlenme sayısı aldı. Megastar Tarkan'ın klibi, Tilki'den 1 ay önce You Tube'de 69 milyon 863 bin 260'da kaldı.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Pop müziğinin genç isimlerinden olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Konyalı olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, eğitim hayatını şu anda Lise'de devam ettirmektedir. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan genç şarkıcı Aleyna Tilki, Emrah Karaduman'ın desteği ile çıakrdığı 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile popüler olmuştur. Kazandığı para ile müzik eğitimini devam ettireceğini ifade eden genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi ise Trabzonlu'dur.