Son şarkısı ‘O Sen Olsan Bari’nin klibinde pedofil unsurlar kullanıldığı iddia edilen liseli şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz hafta çalıntı fotoğrafla gündeme gelmişti. Alman fotoğrafçı Frauke Hagen‘ın 2015’de sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafı, Instagram hesabından kendi fotoğrafıymış gibi paylaşan Tilki, Hagen’in bunu fark etmesi ve Instastory’den “Belli ki bir Türk popstar benim iki yıl önce Kanada'da yaşadığım sırada çektirdiğim fotoğrafı çalmış” yorumunu yapmasının ardından bir süre sessizliğe gömülmüş ardından da özür dilemek yerine Alman fotoğrafçıyı hedef almıştı.Tilki’nin bu fotoğrafının çalıntı olduğunun anlaşılması üzerine usta tiyatrocu Behzat Uygur esprili bir yaklaşım sergilemiş ve aynı fotoğrafa kendi kafasını monte ederek takipçilerini güldürmüştü.

Aleyna Tilki, Uygur’un paylaşımının ardından sosyal medya hesabından Uygur’la ilgili tweet atıp, “Behzat Uygur kim? İsmini daha önce duydum ama ne iş yaptığını bilmiyorum… Ünlü biri sanırım. Aydınlatın.” yazdı.  Tilki’nin yıllardır Türk tiyatrosuna emek veren usta bir oyuncuyu aklınca küçük düşürmeye çalışması takipçilerini de kızdırdı.

Gelen tepkilerin ardından 17 yaşında olmasının arkasına sığınan Tilki, “Yaşım gereği eskileri bilmememi hoşgörün, aydınlandım biraz teşekkürler… Saygılar, Hürmetler…”dedi.

17 yaşında olmasına rağmen rakibi Fulin’le girdiği aşk polemiği, Demet Akalın’la atışması şarkısının ve klibinin çalıntı olduğu iddialarıyla gündemden düşmek bilmeyen Aleyna Tilki, konserlerinde ve günlük yaşamında sergilediği davranışlarla toplumun tepkisini çekmeye devam ediyor.USTA İSİMDEN İRONİK MESAJ

Behzat Uygur ise Tilki’nin tweet’inin ardından yeni bir tweet attı, ancak Tilki’nin adını vermedi. Uygur’un “Olmamış meyve ağzı kapatılmış torba içerisinde saklandığında meyvenin içindeki etilen gazı harekete geçer ve meyve daha hızlı olgunlaşır…” şeklindeki tweet’in Tilki tarafından anlaşılıp, anlaşılamayacağı merak konusu…