Ekranların en çok sevilen ve en sık takip edilen oyuncuları arasından yer alan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, beşinci ortak filmleriyle sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Ünlü yönetmen Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği ‘Ailecek Şaşkınız’ adlı filmle aile komedisinde oynayacak olan başarılı oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Temmuz ayının ortalarında filmin çekimlerine başlayacak. 'Ailecek Şaşkınız' filmi, 2 Mart 2018’de sinemaseverlerle buluşacak.

AHMET KURAL KİMDİR?

Herkes tarafından sevilen ve birçok takipçisi bulunan ünlü oyuncu Ahmet Kural, 1982 yılında Kütahya'da dünyaya geldi. Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümü'nden mezun olan yakışıklı oyuncu Kural, dizilerde boy göstermeye başladıktan sonra ünlü olmuştur.

MURAT CEMCİR KİMDİR?

Magazin dünyasının sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü oyuncu Murat Cemcir, 1976 yılında Tokat'ta dünyaya geldi. Gürcistan kökenli olan sevilen oyuncu Murat Cemcir, Çalgı Çengi, "İşler Güçler", "Düğün Dernek", "Kardeş Payı" adlı dizi ve filmlerde yakın dostu Ahmet Kural ile birlikte boy göstermiştir. Özellikle 'Çalgı Çengi' filmi ile halkın sevgilisi haline gelen sevilen oyuncu Murat Cemcir, ileri düzeyde gürcü dilini konuşmaktadır. At biniciliği sporu ile ilgilenen ünlü oyuncu Murat Cemcir, Mustafa Kemal Üniversitesi Otomotiv Bölümü'nden mezun olmuştur.