Kulislerde dönen iddiaya göre Acun Ilıcalı'nın, "Ekim ayında açıklayacağımız sürpriz bir konseptle geliyoruz" dediği formatın ünlülerin birbirleriyle boks maçı yapacağı bir proje olduğu öne sürüldü. Projede Murat Boz, Hadise ve Ciciş kardeşlerin yer alacağı şimdiden konuşuluyor.

SURVİVOR İPTAL Mİ OLACAK?

Acun Ilıcalı'nın da olabileceğinin sinyallerini geçen sezon verdiği ve herkes tarafından merakla beklenen Survivor All Star 2018'in bu sezon gerçekleşmeyeceği öne sürüldü. All Star'ın iptal olma nedeni ise hem istenen ücretler hem de bazı yarışmacıların yer aldıkları projelerden vazgeçmemeleri olduğu iddia edildi. All Star olmaması nedeniyle yarışmanın bu sezon Mix Star formatıyla devam edebileceği gündeme geldi. SURVİVOR MİX STAR NEDİR?

Mix Star formatında ise bir takım eski yarışmacılardan diğer takım yeni yarışmacılardan oluşacak. Bir diğer iddia ise Ilıcalı'nın, "Ekim ayında açıklayacağımız sürpriz bir konseptle geliyoruz" dediği formatın ünlülerin birbirleriyle boks maçı yapacağı bir proje olduğu öne sürüldü. Geçtiğimiz yıl yayınlanan Survivor 2017'nin şampiyonu gönüllüler takımında Ogeday Girişken olmuştu.ACUN ILICALI KİMDİR?

Erzurum, Ilıca ilçesi doğumlu Ergün ve İlknur Ilıcalı'nın ikinci çocuğu olan Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969'da Edirne'de dünyaya geldi. 5 yaşında başladığı ilk ve orta öğrenimini Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Lise eğitimine İstanbul'da Kadıköy Maarif Koleji'nde başlayan Acun Ilıcalı,Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nü kazandı, ama üniversite hayatı, 7 yılın sonunda mezun olmadan bitti.

19 yaşında iken 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evlendi ve bu evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu sahibi oldu. Kızının doğumundan 10 ay sonra 1990 senesinde anne ve babasını trafik kazasında kaybetti.Acun Ilıcalı yaşadığı bunalımın etkisiyle eşi Seda'dan ayrıldı. Acun Ilıcalı 1995 senesinde bir kot dükkanı açarak ticarete atıldı ama başarılı olamadı.Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin'le tanışan Acun Ilıcalı Beşiktaş muhabiri oldu. Daha sonra Şansal Büyüka'nın ekibine, Show TV'ye transfer oldu. 2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etti. 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu. Fear Factor, Survivor, Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi , Yetenek Sizsiniz ve Yok Böyle Dans programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu oldu.