Eylül ayında uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 15 Temmuz'un kahraman şehitlerini unutmadı. 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin üzerinden bir sene geçti. Ünlü yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalı, 15 Temmuz'un yıldönümünde, sosyal medya hesabından duygulandıran bir mesaj yayınlandı.

"ÇİRKİN ELLERİ BİR KEZ DAHA LANETLİYORUM''

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından hain darbe girişiminin olduğu gece, Boğaz Köprüsü'nde çekilen bir fotoğraf yayınladı. Ilıcalı, "15 Temmuz'un birinci yılında, o akşam masum vatandaşlarımıza mermi yağdıran çirkin elleri bir kez daha lanetliyorum. Vatanımız uğruna canlarını ortaya koyan bütün yurttaşlarımızı her düşündüğümde Türk olduğum için bir kez daha gurur duyuyorum" sözleriyle, duygularını ortaya koydu.ACUN ILICALI KİMDİR?

TV8 ekranlarında yayınlandıkları ilk günden itibaren reytinglerde birinciliği elden bırakmayan 'Yeteneksiz siniz Türkiye', 'O Ses Türkiye' ve 'Survivor' yarışmalarının sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, 1969 yılında Edirne'de dünyaya geldi. Aslen Erzurum'lu olan medya patronu Ilıcalı'nın 4 tane kız çocuğu vardır. Yaptığı farklı programlarla adından sıkça söz ettiren ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Eylül ayında küçük kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor.