Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile Fransa'da dünyaevine girdi. Çok konuşulan nikahtan, fotoğraflar yayınlandı. Marsilya'daki Türk Konsolosluğu'nda kıyılan nikahta ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın şahidi kankası Esat Yontunç, modacı Şeyma Subaşı'nın şahidi ise ablası Kübra Subaşı oldu.

İşte Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çiftinin nikahından ilk kareler...

ACUN ILICALI ŞEYMA SUBAŞI'NA DÜĞÜN HEDİYESİ OLARAK EV SATIN ALDI!

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı'na düğün hediyesi olarak 56 milyon TL değerinde boğaza sıfır ev satın aldı. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimlerinden olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı, önümüzdeki eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlanırken ünlü sunucu Acun Ilıcalı'nında düğün hediyesi ortaya çıktı.

Eylül ayında Fransa'da evlenecek olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti, düğün hazırlıkları için tam gaz hazırlıklara devm ediyorlar. Düğünün ardından parti için mekan kapatan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sürprizleri bununla bitmedi. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı şimdi de kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı için Kuruçeşme'de 56 milyon TL değerinde ev satın aldı.