28 Nisan 2017
  • İstanbul 21°
  • Ankara 21°
  • İzmir 24°
İmsak 04:21
Güneş 05:59
Öğle 13:09
İkindi 16:56
Akşam 20:05
Yatsı 21:35
BIST94.655
Dolar3.5578
Euro3.8817
Altın475.4233

Künye

Sahibi
ADNC DİGİTAL YAYINCILIK PROJE GELİŞTİRME BİLİŞİM VE YATIRIM A.Ş
 
Genel Koordinatör
Ahmet Yıldız - ahmet@haber365.com.tr
 
Haber Direktörü
Furkan Emre Hasdemir - fhasdemir@haber365.com.tr
 
Sosyal Medya Direktörü
Ömer Esat Feyizoğlu - feyizoglu@haber365.com.tr
 
Multimedya İçerik Direktörü
Berat Berkan Topal - bbtopal@haber365.com.tr
 
Spor Direktörü
Mustafa Terzi - mterzi@haber365.com.tr
 
Yayın Kurulu Üyeleri
Uğur Şen Bayrak - usbayrak@haber365.com.tr
Ömer Esat Feyizoğlu - feyizoglu@haber365.com.tr
Buğra Özaras - ozaras@haber365.com.tr
 
Editörler
Tuğba Hüsrevoğlu - thusrevoglu@haber365.com.tr
Pelin Ölmez - polmez@haber365.com.tr
Kezban Tuzcu - ktuzcu@haber365.com.tr
 
Video / Grafik Editörü
Mehmet Aslan - maslan@haber365.com.tr
 
Sorumlu Müdür
Uğur Şen Bayrak - usbayrak@haber365.com.tr
 
Mali Müşavir
Sedat Sevencan - sedat@haber365.com.tr
 
Reklam Müdürü
Yusuf Şentürk - ysenturk@haber365.com.tr
 
Hukuk Müşaviri
Erdinç Okanlı - eokanli@haber365.com.tr
 
Servis Sağlayıcı
Netcen Teknoloji LTD.ŞTİ