Film çekim çalışmalarında bazı sorunlar ortaya çıkınca aksayan ve yönetmeninin değişmesi nedeniyle geciken Deadpool 2 filminde işler düzene girme yolunda ilerliyor. Sevilen oyuncu Ryan Reynolds, tekrardan Deadpool karakterine büründü.

Tim Miller'ın yerine geçen yönetmen David Leitch film çekimlerine başladı ve sabırsızlıkla vizyona girmesi beklenen devam filminden heyecanlandıran görüntüler internete düştü. Fotoğraflarda Deadpool'u garip bir çocuğun doğum günü partisini alt üst ederken ve sivil kıyafetleriyle suç mahaline girerken izlemek mümkün. İnternette ki görüntüler tabiki hikaye hakkında pek açıklayıcı bilgiler vermiyor. Ancak Ryan Reynolds'ı bir kez daha Deadpool olarak kameraların karşısında görmek hayranları için heyecan verici olmalı.
Reynolds fotoğraflarda tek oyuncu olarak görülüyor. Etrafında ise set çalışanları bulunmakta. Filmin konusu hakkında pek bilgi vermeyen görseller üzerinden yorum yapmak çok zor lakin kılıçları ve silahları yanında olduğunu görürsek bir savaş için orada bulunduğunu anlayabiliriz.

San Diego Comic-Con 2017'nin yaklaşmasıyla birlikte Deadpool 2 çekimlerinden artık daha fazla görüntülere ulaşmak mümkün olacaktır. Sabırsızlıkla beklenen Deadpool 2’nin 1 Haziran 2018'de hayranları ile buluşması planlanıyor.