Hayranları milyonları bulan Sıla’nın 2017’nin başından beri Türkiye’nin her yerinde sahneye taşıdığı 'Heybeden Şarkılar' konser serisi gördüğü ilgiyi her geçen gün arttırıyor. Ünlü sanatçının performans biletleri çok öncesinden biten 'Heybeden Şarkılar' konserlerinde, sıra dışı konser repertuvarının dışında özel bir seçki ve farklı aranjelerle sahne alan Sıla, yaz aylarında da tatilcilere ve sevenlerine başarılı bir performans sergileyecek.

Yaz konserlerine, İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nden başlayacak olan Sıla, gördüğü yoğun ilgi sebebiyle iki gün olması planlanan konser performansını dört güne kadar çıkardı.
Hazırlandığı bütün konserlerinde, hemen hemen 3 saat sahnede bulunarak 40 şarkı söyleyecek olan Sıla, sevenlerine hareketli bir konser verecek.

Sıla’ya sahnede; geri vokallerde Dünya Kızılçay, Sibel Gürsoy ve Tuba Önal, tuşlu çalgılarda Burak Erkul, keman ve udda Semih Çelikel, davulda Alp Türeci, bas gitarda Cudi Genç, çelloda Özer Arkun, perküsyonda Cengiz Ercümen ile Mustafa İşleyen ve gitarda da Efe Bahadır eşlik edecek.

İşte Sıla’nın Yaz Turnesi Planı

22, 23, 24, 25, 26 Temmuz – İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

1 Ağustos – Balıkesir Ayvalık Amfi Tiyatro

2 Ağustos – Balıkesir Altınoluk Amfi Tiyatro

4 Ağustos – Çeşme Açıkhava Tiyatrosu

5 Ağustos – Bodrum Antik Tiyatro

6 Ağustos – Marmaris Amfi Tiyatro