Yönetmen koltuğunda Talip Karamahmutoğlu’nun oturduğu Mezarcı filminin ilk klibi olan Seyyah'dan sonra yine sanatçı Erkan Oğur'un seslendirdiği şarkıya hazırlanan klip, sosyal medyada çok fazla beğenildi. 11 Ağustos'ta sinema vizyonlarına girmeye hazırlanan "Mezarcı" filminin soundtracklerinden arasında yer alan 'Sen Benden Gittin Gideli' adlı şarkıya klip çekildi. Sevilen müzik sanatçısı Erkan Oğur'un söylediği şarkının söz ve müziği Mazlum Çimen'e aittir.

Mezarcı filminin konusu kısaca şu şekildedir: Ejder hayatında yeni bir düzen kurmak için işçi olarak gittiği Almanya'da mezarcılık işinde uzmanlaşmıştır. Hayatını ve geçimini artık bu iş üzerinden sağlamaktadır. Ancak Ejder'in Almanya'daki düzeni babasının vefatı ile bozulur.. Memleketi olan Dalaman Şerefler Köyü'ne geri dönen Ejder, köyündeki yerli ve yabancıların oluşturduğu milyon dolarlık yaşam alanlarıyla karşılaşınca mezarcılık konusundaki birikimlerini para kazanmak için kullanmayı düşünür. Ejder, "Aslan yattığı yerden bellidir" düsturu ile vefat eden zenginlere köy mezarlığı yerine ölümsüzlüğü sembol eden zeytin ağaçları altında bir istirahat yeri sunma kararı alır. "Yatay mezarcılık, öldükten sonra bile yanınızda olacak" sloganı ile kişiye özel mezarlar tasarlamaya başlayan Ejder'in işleri yolunda gitmeye başlarken, kasabaya sonradan yerleşen Bektaş'ın farklı hikayesi Ejder'i derinden etkileyecektir.

11 Ağustos’ta vizyona girecek olan ‘Mezarcı’ filminde, ünlü ses sanatçısı Emre Altuğ başrolü üstlenirken diğer oyuncular arasında Nilay Erdönmez, Orha Aydın, Turan Özdemir gibi ekranlardan tanıdığımız isimler yer almaktadır.