Her projesiyle mükemmel karakterleri ile izleyenleri büyüleyemeye devam eden başarılı Marvel yapımcı şirketi, yayınladığı eserlerine bir yenisini daha ekleyerek, ABC ile birlikte hazırladığı Inhumans’tan izleyenleri merakta bırakan bir fragman yayınladı.

Six Feet Under, Dexter ve Iron Fist gibi birbirinden başarılı yayınlara adını yazan Scott Buck yeni bir hazırlığın planlarını hayranlarına öncesinden haber vermişti. Geçen yıllarda ortaya çıkan Agent Carter beklentiyi karşılamasa da, Jessica Jones‘un izleyenleri büyüleyen maceraları isminden pek fazla söz ettirmeye yetmişti. Bunun yanında Marvel’ın süper karakterlerini vizyona çıkaran Inhumans, dizi sektörüne farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor.

Buck’ın bu başarılı ekibe önderlik ettiği dizi süper kahramanlardan oluşan bir kraliyet ailesininin hikayesini ortaya çıkarırken; yapımın oyuncu kadrosu genç isimleribirlikte görmemizi sağlıyor. Anson Mount, Serinda Swan, Ken Leung ve fantastik drama Misfits‘in Simon’ı Iwan Rheon‘ın katkılarıyla izleyicilerle buluşmaya hazırlanan dizi için ABC‘nin yeni gözdesi niteliğinde. Yayınlanan fragmandan bu niteliği anlamak oldukça mümkün gözüküyor. Takipçilerin, dizinin Game of Thrones havasına sahip olduğundan emin bir görüşleri mevcut.

Marvel ve ABC ortaklığı meraklıların 1 Eylül’de diziyi vizyonda izleme şansı veriyor. Geri kalan bölümlerini ise Black Bolt ile tanışmak için biraz daha beklemek durumunda kalacaklar.