Dünyaca ünlü James Bond karakterinin sevilen ismi Daniel Craig'in rolüne kaldığı yerden devam edip etmeyeceği merakla beklenen haberlerden biriydi. Son yaptığı açıklamalarda "Tekrar Bond olmaktansa bileklerini kesmeyi tercih edeceğini" ifade eden ünlü oyuncu kararından vazgeçmiş görünüyor. Craig'in devam filminde de Bond karakterini canlandıracağı haberleri geldi. Hayranlarını oldukça sevindiren haber Bond yapımcısı Barbara Broccoli'den geldi.

The Mirror'da bulunan açıklamalara göre Broccoli, Craig ile yaptıkları anlaş-ma olumlu geçmiş. Bir diğer sevindirici haber ise Skyfall filminin açılış şarkısına adını yazdıran ve bu şarkı ile Oscar ödülüne layık görülen şarkıcı Adele'in bir kez daha Bond dünyasına dahil olma olasılığının bulunması. Brit, Grammy ve Altın Küre'de ilk kez bir Bond parçasının kazanmasını sağlayan başarılı sanatçı bu aralar ses tellerindeki rahatsızlık yüzünden konserlerini iptal etse de Broccoli, ünlü şarkıcı ile iletişim halinde olduklarını haber verdi.

Önceden yaptığı açıklamalarda yeni bir Bond filminde bulunması durumunda bunun sadece para için olacağını söyleyen Craig, iki filmde daha boy göstermesi için kendisine 120 milyon euro teklifinde bulunulduğunu söylemişti. Ancak Craig'in Bond'luğu devam etmemesi üzerine sinema sektörünün önemli oyuncuları rolü üstlenmek için öne çıktılar, film severlerden de yeni Bond için isimler gelmişti. Bond için öne sürülen isimler arasında Idris Elba, Tom Hardy, James Norton ve Aidan Turner gibi ünlüler yer almaktadır.