Sinemanın en uzun soluklu aksiyon filmlerinden biri olan Görevimiz Tehlike'nin 6. devam filminden hayranlarını heyecanlandıran yeni kareler geliyor. Gelen karede film ekibini birlikte görmek mümkün. Film Yeni Zelanda'daki çalışmalarını tamamladı, devam çekimleri için film seti Londra'ya taşınacak.

Önceki filmlerinde olduğu gibi ikonik karakter Ethan Hunt rolünde başarılı isim Tom Cruise'u izleyeceğimiz filmden gelen karede Cruise'a Luther Stickell rolündeki Ving Rhames, Benji Dunn rolündeki Simon Pegg ve Ilsa Faust rolündeki Rebecca Ferguson birlikte yer alıyorlar.

Alan Hunley'i oynayan başarılı oyuncu Alec Baldwin, Solomon Lane'i oynayan Sean Harris, Ethan'ın büyük aşkı Julia Meade'i oynayan Michelle Monaghan dadevam filminde yerlerini alacaklar. Man of Steel, Batman v Superman: Adaletin Safağı filmlerinde Superman olarak gördüğümüz ve Justice League serisi ile tekrar vizyonda Superman rolünde göreceğimiz oyuncu Henry Cavill, Vanessa Kirby ve Angela Bassett da filmin taze isimleri olacaklar.

Görevimiz Tehlike 5, Jack Reacher, The Way of the Gun gibi filmlerin başarılı yönetmeni Christopher McQuarrie'nin yönetmenliğini ve senaryosunu yapacağı devam halkası ile seride ilk kez birden fazla film aynı yönetmenin elinden çıkmış olacak. Mission: Impossible 6 Türkiye’de 27 Temmuz 2018'de hayranları ile buluşacak.