Örümcek Adam: Eve Dönüş: Yönetmenliğini Jon Watts'ın yaptığı, başrollerinde Tom Holland, Robert Downey Jr, Marisa Tomei, Michael Keaton, Logan Marshall-Green ile Kenneth Choi'nin oynadığı "Örümcek-Adam: Eve Dönüş" hayranlarıyla uluşacak.

Keman Öğretmeni: Yönetmen koltuğunda Brezilyalı Sergio Machado'nun oturduğu "Keman Öğretmeni" filmi, umudun ve sevginin gücüne inanan amatör bir orkestra ekibinin hayatta ne gibi başarılara imza atabileceğini konu ediniyor.
Filmin oyuncuları arasında, Lazaro Ramos, Sandra Corveloni, Kaique de Jesus ve Elzio Vieira gibi isimler bulunmaktadır.

The Bye Bye Man: Başrollerinde Douglas Smith ve Lucien Laviscount'un oyunculuk yaptığı korku türündeki "The Bye Bye Man" filmi, tatile çıkan bir grup gencin şeytani bir ruh olan "Bye Bye Man"a karşı verdikleri mücadeleyi anlatıyor.
Yönetmenliğini Stacy Title ‘nin üstlendiği filmde Jenna Kanell, Carrie-Anne Moss, Doug Jones ve Jonathan Penner gibi isimlerde rol almaktadır.

Mine: Yönetmen koltuğunda Fabio Resinaro ile Fabio Guaglione’nun oturduğu yönettiği "Mine" isimli filmin oyuncuları arasında Armie Hammer, Annabelle Wallis, Tom Cullen, Geoff Bell ve Juliet Aubrey gibi isimler boy gösteriyor.
Film, ABD, İtalya ve İspanya’nın ortak yapımıdır. Film, ABD’nin güvenliği açısından son derece öenm teşkil eden bir suçlunun yakalanması için yapılan planın olumsuz olması ve sonrasında karışan işleri anlatmaktadır.

3 Nesil: Yönetmenliğini Gaby Dellal'in üstlendiği "3 Nesil" isimli filmin başrollerini Elle Fanning, Susan Sarandon ve Naomi Watts aylaşmaktadır.
Senaryosunu yönetmen Gaby Dellal ve Nikole Beckwith’in birlikte hazırladığı film, önemli bir karar alma yolunda geçen olayları hem duygusal hem eğlenceli senaryosunu vizyona taşıyor.

Spark: Bir Uzay Macerası: Senaryosunu ve yönetmenliğini Aaron Woodley'nin üstlendiği "Spark: Bir Uzay Macerası" filmi, gezegenlerini "General Zhong"un elinden kurtarmaya çalışan "Spark" ve arkadaşlarının heyecan dolu maceralarını -beyaz perdeye aktarıyor.
ABD yapımı animasyon türündeki filmin ülkemizde seslendirilmesini ise Ziya Kürküt, Hümay Güldağ, Atilla Şendil, Mazlum Kiper ve Selçuk Kıpçak üstlendi.

Doru: Yönetmen koltuğunda Can Soysal'ın oturduğu "Doru" filmi, Nevşehir ve Kayseri arasında Erciyes dağı uçlarında bulunan, Türk yabani atlarının hikayelerini ele alan yerli animasyon olarak vizyonda yerini alacak.

Genco: Yönetmenliğini ve senaryosunu Ali Kemal Çınar'ın üstlendiği ve başrolünde oynadığı "Genco" filmi, küçükken kendisine verilen süper güçlerle insanlara yardımcı olmak için hayat süren bir adamın hikayesini izleyicilerle paylaşıyor.